Invesco: Zlato je jedním z nejvýkonnějších aktiv letošního roku
13.09.2024 14:17
Zlato zakončilo srpen na hodnotě 2 503 USD, což představuje nárůst o 2,3 % a zažilo tak na konci měsíce další rekordní hodnotu. Drahý kov podpořil pokles, jak u amerického dolaru, tak i u výnosů Treasuries.

Monitoring médií
ČRo Radiožurnál Sport: Ranní vysílání 07:30
mluvčí 2, -------------------- Já to můžu vykřikovat. Zavolejte nám v 8:50, budeme soutěžit i dnes, tedy za hodinu a nějakých 20 minut. Tak nezapomeňte a taky připomenu desítku Pavla Horvátha, to začne po desáté hodině a i dnes tu budeme mít hosta a tím hostem bude bývalý ligový útočník Ivo Táborský.
ČRo Radiožurnál Sport: Ranní vysílání 08:00
mluvčí 1, -------------------- Oživení je přece jenom začátek sezóny. Takže také některý týmy ještě, jak se říká, se to sedá, hledají třeba tu správnou, správnou konzistenci těch útoků, útoků nebo i obrana a možná se to ještě celý, tak o tu první čtvrtinu si to většinou ještě ten tým si nějak tak vytváří, takže je to.
Nová francouzská vláda, vedená premiérem Michelem Barnierem, zvažuje zvýšení daní pro nejbohatší občany a velké korporace. Krok má za cíl snížit rostoucí rozpočtový deficit země.
ČRo - Sever: Polední vysílání
mluvčí 3, -------------------- Vlastně to tam hodně řídí pevně ten kup. mluvčí 2, -------------------- Zápas Ludogorce se Slavií má výkop ve středu v 21 hodin.
ČRo Radiožurnál Sport: Polední vysílání 12:00
ČRo Radiožurnál Sport: Ranní vysílání 06:30
mluvčí 2, -------------------- My redaktoři Českého rozhlasu a Radiožurnálu Sport si pochopitelně musíme dávat pozor na to, co říkáme, ale myslím, že to je v naturelu každého z nás, že prostě sprostá slovíčka do vysílání nedává.
ČRo Radiožurnál Sport: Dopolední vysílání 11:30
mluvčí 1, -------------------- Někdy se tím míň, ale, ale na to jako v těch, já nevím, kolik mi bylo, že jo, tenkrát 36 třeba a on mně vypral minutu před půlí.
ČRo Radiožurnál Sport: Ranní vysílání 09:30
mluvčí 1, -------------------- Vládné Barcelony vyhrála na hřišti Villarreálu 51. Bohužel se jí zranil brankář Terr Segen. Teď následuje písnička, která má takový nepříjemný název We Never Heve Sexnine More, a pak už se budeme věnovat anglickému fotbalu.